TARTU KARLOVA KOOL
EST

Gardestisse tõid muusikarõõmu Karlova kooli koorikooli lauljad

Pühapäeval, 15.detsembril esinesid ostukeskuses Gardest meie kooli ansamblid ja solistid. Nad olid kutsutud kolmandal advendil muusikaga sisustama Gardesti jõululava.

Laulsid II ja IV klasside ansamblid ning solistid Marcus-Kristofer Kaljuraag II a, Ranno Suigusaar II b, Rein Lindemann III a, Magnus Lõhmus IV a ja Grete Kuslap IV b klassist.

Kontserdi lõpetasid juba staažikamad solistid Maria Tihhanovski IX a ja Parvin Tiks koorikooli X klassist. Klaveril saatis meie väsimatu kontsertmeister Marika Lang.
 
Lauldi talvest, lumest (mida kahjuks veel pole!) ja muidugi eesootavatest jõuludest. Kontserti kuulas ka jõuluvana, kes laululastele lahkelt maiustusi jagas ning soovis lastega koos fotole jäädvustatud saada. Gardest on jõuluootuses nagu väike muinasjutumaailm kuusesära ja ja ohtrate kaunistustega. Sellises miljöös oli mõnus esineda!
 
Meeleoluka ja publiku poolt soojalt vastu võetud kontserdi lõpus kõlas Maria Tihhanovski esituses Mel Torme´i ja Philip Lawrence´i loodud laul „Kauneid jõule”.

Kauneid jõule soovivad kooliperele kõik soolo- ja ansamblilaulu õpilased ning nende õpetajad Tiia Puhvel ja Marika Lang.
 
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt