TARTU KARLOVA KOOL
EST

Tartu Karlova Kooli jõulukontserdid olid taas populaarsed

Karlova kooli õpilaste esinemisi oli võimalik sel aastal nautida kolmel toredal ja südamlikul jõulukontserdil, kus oli laste rõõmuks rohkelt kuulajaid.

11. detsembri õhtul toimus traditsiooniline jõulukontsert Salemi kirikus, kus publiku ette astusid solistid Ingrid Männik, Sander Tiks ja Maria Tihhanovski ning meie kooli lastekoor, Tartu Poistekoor ja neidudekoor Kurekell. Koore juhatasid Vilve Maide, Annelii Traks ja Sander Tamm, soliste juhendas Tiia Puhvel, klaveril saatsid Marika Lang ning Katrin Nuume.

Mudilaskooride jõulukontsert toimus kooli aulas 17. detsembri õhtul. Lisaks koorilaulule sai kuulda meie noorimate solistide laulu ja pillimängu. Laste õpetajateks olid Heidi Ots, Vilve Maide, Tiia Puhvel, Merike Muttik, Marika Lang, Anne Lukk, Olga Kapustina, Lehti Anja ning Annelii Traks.

20. detsembril toimus koolipere jõulujumalateenistus-konsert Tartu Peetri kirikus, kus astusid üles lastekoor, poiste ja tütarlaste mudilaskoorid ning 4. ja 6. klassi ansamblid, dirigendid Vilve Maide, Annelii Traks, klaveril Merike Muttik, Marika Lang ning ansamblite juhendaja Tiia Puhvel.

Suur tänu kõikidele esinejatele ja nende õpetajatele!

Liivi Paumets 
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt