TARTU KARLOVA KOOL
EST

Kooliaasta lõpuaktusedHead 1.-8. klasside õpilased, õpetajad ja lapsevanemad!


Täna toimusid Salme koolimaja aulas 1.-8. klasside lõpuaktused. Kaunite muusikaliste etteastete saatel võtsime kokku lõppeva kooliaasta ning tunnustasime kogu koolipere ees ka väga heade tulemustega õppeaasta lõpetanud õpilasi. 

Direktor Krista Andreson tõi enda kõnes välja selle, millele igaüks saab kooliaasta viimasel päeval keskenduda:
"Täna ongi see päev, mil on sobiv mõelda möödunud õppeaastale korraks tagasi - meenutada, mida sügisel ootasid ja soovisid, mida endale lubasid. Ja mõelda, kuidas tegelikult läks? Mida ja kui palju õppisid ning kui suur osa õnnestumistest olid juhuse, kaaslaste, õpetajate või hoopis sinu enda teha."

Kallid Karlova kooli õpilased, õpetajad - algab suure töö ja vaevaga välja teenitud suvepuhkus. Nautige ilusaid ilmasid, veetke aega koos enda pere ja sõpradega. Kaunist suve! 

--

Täname väga lõpuaktustel esinenud õpilasi: 1.a klassi koori liikmed, Marleene Kaljuraag, Mariette Sommer, Kristjan Mürk, Maru Reinsoo, Pihel Parts, Auris Allan Leppik, Marcus Kristofer Kaljuraag, Artur Talts, Ingmar Klaus, Natali Frei, Mihkel Pihlau, Ranno Suigusaar, Johanna Lepik, Cristal Randoja, Loviise Mäesalu, Laura Vares, Nataly Paap, Jakob Saks, Ruth Reinsoo, Grete Kuslap.

Täname õpilasi juhendanud õpetajaid: Heidi Ots, Merike Muttik, Tiia Puhvel, Marika Lang, Olga Kapustina. 

Viimasena täname meie julgeid aktuste teadustajaid: Arabella Aavakivi, Lisbet Vahing, Riin Rebane, Liise Pau. 
 
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt