TARTU KARLOVA KOOL
EST
galeriisse
Aula
Kassiaabits

Karlova kool sai uisuväljaku

Peale vaheaega kooli tulles, said õpilased positiivse üllatuse osaliseks, kui avastasid, et kooli staadionile on valminud uisuväljak. Nüüd on Karlova kooli õpilastel võimalik kehalise kasvatuse tunnis, pika pausi ajal, pikapäevarühmas ning pärast tunde uisutada. Eelmistel aastatel on kool koostöös lastevanematega suutnud hankida üle 60 paari uiske, mis kindlasti kohe kasutust leiavad.

Uisuväljak valmis koostöös päästeametiga, kes reedel, 7. jaanuaril tegi staadionile jääväljaku põhja. Kehalise kasvatuse õpetajad käisid nädalavahetusel nii päeval kui ka öösel seda veel kastmas, et plats saaks kvaliteetne.

Väljakut kastmas käinud õpetaja Raido arvamus väljakust on järgmine: "Juba detsembris jälgisime ilmateadet, et võimalusel alustada väljaku rajamisega - siis veel ilmataat seda ei võimaldanud. Kui nüüd jaanuaris rohkem külma lubas, sai koheselt majandusjuhataja Svetlanaga hakatud seda planeerima. Aitäh Päästeametile, kes tuli ning aitas nõu ja jõuga! Plats ei ole veel nii hea kui sooviks, aga koolipoolne osa on vägagi korralik. Loodan uuel nädalal ka teise väljakupoole kvaliteetsemaks saada."


Raido Rebane, kehalise kasvatuse õpetaja

Teated

märts-apr
01-31
Lapsevanema käsiraamat

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt