TARTU KARLOVA KOOL
EST

Hoolekogu koosseis

Linna  esindaja  
Kairit Peekman – Kairit.Peekman@raad.tartu.ee
 
Kooli õppenõukogu esindajad
Merike Heeringson – merike.heeringson@karlova.tartu.ee
Merit Harju – merit.harju@karlova.tartu.ee
 
Koorikooli õpetajate esindaja
Tiia Kütt – tiia.kutt@karlova.tartu.ee

Õpilaste esindajad
Hubert Uku Prank – hubertuku.prank@karlova.tartu.ee
Mia Kaasik – mia.kaasik@karlova.tartu.ee
 
Vanemate esindajad
Terje Mäesalu (I kooliastme esindaja) – terje.maesalu@gmail.com , hoolekogu esimees
Avo Hussar (II kooliastme esindaja) – aavo_hussar@hotmail.com, hoolekogu aseesimees
Ly Kubenko (III kooliastme esindaja) – kubenkoly@gmail.com
Anneli Kask (II kooliastme esindaja)  – annelikask007@hotmail.com  
Sigrit Mahla (koorikooli esindaja) – sigrit.mahla@gmail.com
Elo Eller (III kooliastme esindaja)  – elo.eller.001@mail.ee
 
Kooli toetava organisatsiooni esindaja

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt