TARTU KARLOVA KOOL
EST

Kontakt

Aadress

Lina 2, Tartu, 50103
e-mail: kool@karlova.tartu.ee

Telefonid

Direktor
Krista Andreson
736 1666 
krista.andreson@karlova.tartu.ee

Õppejuht 1.-6. klass
Karmen Põder
736 1669 
karmen.poder@karlova.tartu.ee

Õppejuht 7.-9. klass 
Merle Ööpik
736 1669
merle.oopik@karlova.tartu.ee 

Koorikooli juhataja
Annelii Traks
736 1670 
annelii.traks@karlova.tartu.ee

Huvijuht
Gerle Karjus
527 1321 
gerle.karjus@karlova.tartu.ee 

Sotsiaalpedagoog 1.-5. klass
Mare Häidberg
mare.haidberg@karlova.tartu.ee 

Sotsiaalpedagoog 6.-9. klass
Sigrid Siimann
736 1664
sigrid.siimann@karlova.tartu.ee
 
Psühholoog
Kalle Kallas
kalle.kallas@karlova.tartu.ee 
Vastuvõtuajad: E - N 9.00 - 15.00 

HEV-koordineerija
Kristina Metsanurk
kristina.metsanurk@karlova.tartu.ee

Kantselei - 736 1667
Õpetajate tuba - 736 1668

Söökla juhataja - 501 2839 karlova@dussmann.ee  
Kohvik - 501 5637

Majandusjuht
Svetlana Jasnova
736 1667
svetlana.jasnova@karlova.tartu.ee

IT-tugi
Tiit Kivisild
kasutajatugi@kaughaldus.ee   
 
Kooliõde
Ruth Kikkas
5682 6194
ruth@tartukoolitervishoid.ee
Vastuvõtuajad: E - N 9.00 - 16.00 
                            R 9.00 - 15.00

Raamatukogu
Liivi Paumets, liivi.paumets@karlova.tartu.ee


Andmekaitsespetsialist
Määratud andmekaitsespetsialisti poole saate pöörduda aadressil andmekaitse@raad.tartu.ee  

Hoolekogu esimees
Terje Mäesalu
terje.maesalu@karlova.tartu.ee

Tagasiside

Haldusjärelvalve

Tartu linna koolides teostab riiklikku järelevalvet:
Haridus- ja Teadusministeerium
Munga 18, Tartu 50088
tel 735 4068
hm@hm.ee
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt