TARTU KARLOVA KOOL
EST

Karlova Kooli õpetajad pälvisid Tartu linna tunnustuse kahes kategooriasTartu linn tunnustas selle nädala alguses linna haridustöötajaid Tartu aasta õpetaja 2022 konkursi raames. Tartu linnapea Urmas Klaas tunnustab kõigi Tartu pedagoogide head tööd ja professionaalsust, mis avaldub ka koolide õpitulemustes. "Tartu õpetajad teevad head tööd ja on edukalt toime tulnud kõigi väljakutsetega, mis viimased aastad on neile toonud. Eriline tänu kuulub neile pedagoogidele, kes on pühendunult töötanud juba aastakümneid," sõnas linnapea.

Kõigi teiste seas pälvisid tunnustuse ka kaks Tartu Karlova Kooli õpetajat: Ulve Pedastik aasta klassijuhataja katergoorias ning Sander Tamm aasta huvialaõpetaja kategoorias. Uurisime 9.a klassi õpilaste esindajatelt, kuidas nad enda klassijuhatajat Ulvet ning huvialaõpetajat Sanderit kirjeldaksid. 

Ulve on klassijuhatajana väga positiivne, lahke ja tore inimene. Ta kuulab enda õpilasi, kaasab neid ja võtab arvesse oma klassi soove. Õpilastele meeldib see, et Ulve organiseerib neile alati põnevaid klassireise (muide, Ulve on töötanud ka giidina). Sander on huvialaõpetajana  next level õpetaja - õpilaste sõnul mõistab Sander neid ja on väga toetav. Õpilastele meeldib, et Sander ei sunni neid, vaid suunab tegutsema siis, kui aeg on õige. Sander aitab õpilastel leida ja arendada enda potentsiaali ning on enda mitmekülgse kogemustepagasiga õpilastele suureks eeskujuks. (koostatud 9.a õpilaste Kaupo Piir, Mikk Artur Mikfelt, Sigrid Vinn mõtete põhjal)

Tunnustame kõiki Karlova Kooli õpetajaid suurepärase töö ning panuse eest!

Tartu linna täispikka pressiteadet on võimalik lugeda SIIN.  
 
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt