TARTU KARLOVA KOOL
EST
esilehe_galerii

Mattis Mikael Tannik saavutas koos meeskonnaga III kohaTartu Ülikooli Korvpallikooli U16 poiste võistkond, kuhu kuulub 9.a klassist ka Mattis Mikael Tannik, osales läinud nädalavahetusel, 13.-15. jaanuaril hooaja teisel European Youth Basketball League etapil. Poisid kogusid turniiril oma kontosse neli võitu ja ühe kaotuse, millega platseeruti 3. kohale. Etapi lõppedes oli kolmel Eesti võistkonnal sarnane võidu-kaotuste saldo ja määravaks sai kogu etapi ehk viie mängu punktide vahe. 

Treener Joosep Toome kommentaar: "Suured kiidusõnad ja respekt poistele! Kuna meil oli mitu vigastatut, siis mängisime 7-8 mehega, mida arvesse võttes võtsime etapist maksimumi. Esimesel kahel päeval õnnestus meil kõik neli rasket ja tasavägist mängu lõppudega enda kasuks pöörata. Heaks näitajaks võib pidada seda, et suutsime nendes kohtumistes viimased veerandajad võita. Pühapäevases mängus tugeva Audentese SK vastu jäi meil jõust puudu ja pidime paraku leppima kindla allajäämisega. Tavaliselt väiksemas rollis olnud poisid said sellel etapil suurema vastutuse, millega tulid ka väga hästi toime. Võib julgelt öelda, et need neli võitu oli meie kollektiivi ühise pingutuse tulem, kuhu iga liige andis hindamatu panuse."

Meie poistel on nüüd tabelis kahe etapi peale kokku 8 võitu ja vaid 2 kaotust. Võitlus finaalturniirile pääsu eest jätkub 10.-12. märtsil kodusel etapil Tartus. 

Pildi allikas: EYBL korraldusmeeskond. Teksti autor Tartu Ülikooli korvpallikool. 
 

Teated

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt