TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

2.c kohtus Janno Põldma ja Heiki Ernitsaga

Ühel kevadisel neljapäeval käis 2. c klass Tartu linnaraamatukogu Karlova harukogus kohtumas Janno Põldma ja Heiki Ernitsaga. Huvitavad mehed on kõige rohkem kuulsust kogunud koeratüdruk Lotte filmidega. Saime natuke teada, kui keeruline ja lõbus võib filmitegemine olla ja ise Punamütsikese lugu õudusfilmi võtmes lavastada. Lugu algab sellega, et vanaema on haigeks jäänud ja esimene ülesanne oligi välja mõelda, mis haigus vanaemal on. Kõik lapsed arvasid, et loomulikult koroona. Korvi pandi ussikeeli ja mürki, mõtted muudkui lendasid ja nii üks õudne lavastus valmis saigi.

Lotte filmid, vastupidi, on ainult heade tegelastega lood. Tegijad rääkisid, et neile soovitati Lottet alguses näidata halva koeratüdrukuna, kes siis filmi käigus heaks muutub. Janno Põldma ja Heiki Ernits arvasid, et kõik tegelased võivad ka kohe alguses head olla. Filmi edu paljudes riikides näitab, et neil oli õigus. Viimase uudisena olid nad teada saanud, et Lotte filmi hakatakse näitama linnapea heakskiidul ja toetusel New Yorgi tähistaeva all.

Oleme tänulikud Tartu linnaraamatukogule, kes meid oma sünnipäeva puhul külla kutsus. Suur isu tekkis häid Lotte filme esimest või siis juba mitmendat korda üle vaadata.


Pille Kattel, 2.c klassijuhataja

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt