TARTU KARLOVA KOOL
EST

Üritused ja sündmused

Aasta: 2016 / 2017 / 2018 / 2019 / 2020 / 2021 / 2022 /

7.a klassi koolipäevad Toosikannul
7.a klass veetis kaks koolipäeva (15.-16. september) Järvamaal Toosikannu puhkekeskuses. Aeg möödus sisukalt, sest programmis oli kehalline kasvatus, botaanika, zooloogia, ajaloo praktikum, muusika, eesti keel, geograafia, matemaatika, meeskonnatöö koolitus, inimeseõpetus ja ellujäämisõpetus.
Huviringidesse registreerimine on alanud
Tartu Karlova Kooli huviringidesse registreerimine toimub 16. - 25.septembrini ARNO keskkonnas või huvikooli registreerimislingil.
Karlova Kooli õpetajad pälvisid Tartu linna tunnustuse kahes kategoorias
2022.aastal pälvisid Tartu linna tunnustuse kaks Karlova Kooli õpetajat: Ulve Pedastik aasta klassijuhataja kategoorias ning Sander Tamm aasta huvialaõpetaja kategoorias.
Tartu Poistekoori laager oli erakordselt mitmekülgne
Tartu Poistekoori III suvelaager toimus 14.-16. augustil 2022 Voore Puhkekeskuses. Laagri traditsiooniks on arvukad ühislaulmised, sportimine, väikesed väljasõidud ning osalemine põnevates töötubades.
Tartu Poistekoori dirigent Sander Tamm on "Aasta õpetaja 2022" nominent
Tartu Poistekoori dirigent Sander Tamm on valitud "Aasta õpetaja 2022" nominendiks huviõpetaja kategoorias.
Koolirahu kokkulepe Karlova Koolis
Tartu Karlova Kooli õppeaasta avaaktusel allkirjastati koolirahu leping.
Teadmiste päev Tartu Karlova Koolis
Uut kooliaastat alustasime 01.septembril kahe avaaktusega koolimaja jalgpalliväljakul. Edasi järgnesid esimeste ja üheksandate klasside aktused, kus jagati esimese klassi õpilastele aabitsaid. Soovime kogu Karlova Kooli perele meeleolukat ja teadmisterohket uut kooliaastat! 
Taisto Teivil Kängsepp sai maailmameistrivõistlustel pronksmedali
Abu Dhabis toimunud vabavõitluse noorte maailmameistrivõistlustel võitis 8.c klassi õpilane Taisto Teivil Kängsepp (-57 kg) pronksmedali U16 vanuseklassis. Tegemist on Eesti vabavõitlusnoorte esimese rahvusvahelise tiitlivõistluste medaliga noormeeste arvestuses. Pronksmedali sai ka meie kooli värske vilistlane Ron-Andro Selter, kes võistles esimest aastat U18 vanuseklassis.
Õpikute laenutamine augustis 2022
Uue õppeaasta õpikute laenutamine toimub igale klassile kindlaks määratud aegadel 23.-29. augustini.
Klassipidu algusest lõpuni
Viimase koolinädala alguses pidas 2.a klassipidu. Selle tarbeks koostati eelarve, käidi poes, kaunistati klassi, kaeti lauda, valmistuti esinemiseks. Õpilased said peo korraldamisest algusest lõpuni osa ning jäid kõigega väga rahule.
Grete Gabriela Gomez saavutas rahvusvahelisel konkursil II koha
Karlova kooli 6.a klassi õpilane Grete Gabriela Gomez, kes õpib Heino Elleri Muusikakoolis flööti, saavutas rahvusvahelisel noorte muusikute konkursil II koha. Stockholm International Music Competition, millest Grete Gabriele osa võttis, on konkurss lastele ja täiskasvanutele, kes tunnevad kirge klassikalise muusika vastu.
2.b klassi lastel on tibud! 
2.b klass lõpetas õppeaasta toreda tibuprojektiga. Klassi võeti haudemunad ja inkubaator, et näha, kuidas munast koorub tibu. Projekti lõpptulemusena piiksub klassis nüüd neli armsat sulepalli.
Auhinnati fotovõistluse ''Kirju mirju'' parimaid töid
Üle mitme aasta saime korraldada fotovõistluse piduliku lõpuürituse, millest võttis osa rohkesti õpilasi, õpetajaid ja lapsevanemaid. Vaatasime konkursile laekunud pilte, kuulasime muusikat ja maitsesime kooli söökla pakutud suupisteid.
"Koolilaul 2022“ tõi edu Karlova koolile
4. juunil 2022 toimus Tartu Tamme Koolis üleriigiline noorte solistide konkurss „Koolilaul 2022“. Karlova kool oli  esindatud nelja noore lauljaga, kes kõik saavutasid auhinnalised kohad. Vanemas vanusegrupis võitis meie kooli 9.b klassi õpilane Marian Pärn, keskmises vanusegrupis saavutas esikoha 8.a õpilane Annabret Albert. Nooremas vanusegrupis esinenud õpilased olid samuti edukad: Loviise Mäesalu 3.a-st - II koht; Eliisa Suburg 4.a-st III koht.
Õpilasesinduse uued juhid on selgunud
Õppeaasta lõpus viisime läbi õpilasesinduse juhi valimised. Oma hääle said anda kõik 5.-9. klasside õpilased. Presidendiks kandideeris neli tublit õpilasesinduse liiget: Juhan Pae, Kaupo Piir, Celena Päike ja Mia Trink, kellest valiti presidendiks Juhan Pae ning asepresidendiks Brittany Otti.
Kaheksandikud panid oma võimeid proovile giidina
Maikuus õppisid 8. klassid inglise keele tunnis pônevaid fakte oma kodulinna ajaloo ja tähtsamate objektide kohta. 2. juunil päädis see ühise inglisekeelse ringkäiguga, kus iga ôpilane tutvustas kindlat objekti.
Karlova tantsulapsed tantsisid nii vihmas kui päikeses
Pühapäeval, 29. mail toimus Põlvas Intsikurmus IV Kagu-Eesti tantsupidu ”Sanna kitmine”, millest võtsid osa ka meie kooli 5.-6. klasside rahvatantsulapsed.
Karlova koolis oli spordipäev
30. mail oli Karlova koolis spordipäev, kus õpilased said enda võimeid proovile panna nii kergejõustikus kui ka orienteerumises. Tamme staadionil võeti omavahel mõõtu neljal spordialal: 60 m jooksus, kaugushüppes, palliviskes ja 400 m jooksus. Orienteerumine toimus Toomemäel, kus 8.b klassi õpilased Erik ja Kren Saimon viisid selle läbi enda loovtöö raames.
KKKK ehk Karlova kool kunsti keskel
Eelmisel reedel, Karlova päevade teisel päeval läks 8.d jahile, täpsemalt öeldes tänavakunstijahile. Õpilastel oli tänavakunstijahile suundudes 11 erinevat aadressi ja aineülese tunni eesmärgiks oli üles leida vähemalt viis eriilmelist seinamaalingut ning need ka üles pildistada.
Karlova kool kogus eelmisel nädalal üle 9 miljoni sammu
Eelmisel nädalal, 16.-20. maini toimus Karlova koolis klassidevaheline sammude kogumise võistlus "Karlova kool liigub 2022". Võistlustel said osaleda kõik õpilased ja koolitöötajad. Kõige usinamad sammujad olid 1.b klassist, kes tegid ühes päevas ühe õpilase kohta 12 161 sammu. Teise koha saavutas 8.d klass, kus vastav näitaja oli 8549. Ning kolmas koht kuulus 4.a klassi võistkonnale, kes tegid ühes päevas ühe õpilase kohta 4706 sammu.
Tartu Poistekooril ja neidudekooril Kurekell täitus 100 aastat
Läinud nädalavahetusel toimus Tartu Ülikooli aulas traditsiooniline Tartu Karlova Kooli koorikooli kooride ja solistide kevadkontsert. Tänavu lisas kontserdile pidulikkust ja suursugusust Tartu Poistekoori 60. sünnipäeva ning neidudekoor Kurekella 40. sünnipäeva tähistamine.
6. klassid võistlesid rahvastepallis
17. mail toimus 6. klassidele rahvastepalli turniir, mille viisid loovtöö raames läbi 8.b klassi õpilased Rasmus Mõrd ja Mauri Richard Kõiv. Võistluste võitjaks poiste klassis tuli 6.a ja tütarlaste klassis 6.b klass.
Ron-Andro Selter ja Taisto Teivil Kängsepp panid kodusele võistlushooajale võimsa punkti
Laupäeval, 14. mail toimus Tallinnas hooaja viimane kodumaine vabavõitlusturniir EST Cage, millest võtsid osa ka Karlova kooli õpilased Ron-Andro Selter ja Taisto Teivil Kängsepp. Pärast tugevaid lahinguid naasid mõlemad poisid koju turniirivõiduga.
Tule Karlova kooli kohvikusse
Karlova kool kutsub kõiki Karlova päevade raames toimuvale kevadlaadale ja kohvikusse, kus maitsvaid ampse pakuvad õpetajad ja õpilasesinduse liikmed. Esinevad solistid, rahvatantsijad ja kooli bänd. Tule ostlema ja nautima!
Selgusid 3x3 korvpalli parimad
Reedel, 13. mail korraldasid meie kooli 8.b klassi õpilased Hans Kristjan Allabert ja Markus Höövel loovtöö raames 3x3 korvpalli turniiri. Turniiri parimaks osutus 8.a ja 8.d segatiim (Mattis Mikael Tannik, Priit-Marten Pähnapuu ja Kaur Potter).
Uisutunnid rõõmustavad Karlova kooli õpilasi
9.-13. maini saavad Karlova kooli õpilased käia tasuta Lõunakeskuse Astri Arenal uisutundides.
Tartu Poistekoori esituses kõlasid Olav Ehala meeskooriseadete esmaettekanded
Emadepäeval, 8. mail Vanemuise kontserdimajas toimunud kontserdil “Olav Ehala 70+” tulid ettekandele helilooja juba teada-tuntud laulud, aga ka vähem esitatud teosed. Kontserdil astusid üles Tartu parimad koorikollektiivid. Lisaks tegid kaasa Olav Ehala ansambel, solistid Lauri Liiv, Nele-Liis Vaiksoo, Mikk Kaasik ja Kristin Põder ning meeskvartett UR2KAM. Esinejaid saatis Pärnu Linnaorkester ja Olav Ehala kvartett.
6.b ja 2.b talgutasid Mäepealsel
Laupäeval, 7. mail peeti üle-eestilist "Teeme ära" talgupäeva. Päeva raames toimus 1198 talgut, milles osales vähemalt 27 008 talgulist. 15. korda toimunud talgutest võtsid osa ka Karlova kooli 2.b ja 6.b klassi õpilased koos vanemate ja õpetajatega. Mäepealse talus toimunud talgutel istutati puid, tehti mulla-, aia- ja värvimistöid ning nauditi imelist kevadilma ja koosolemist.
Karlova kooli 8.-9. klasside õpilased olid murdmateatejooksus kõige kiiremad
Neljapäeval, 5. mail toimusid Tartu linna koolidevahelised murdmaateatejooksu karikavõistlused. Karlova kooli esindasid nii 6.-7. klassi kui ka 8.-9. klassi võistkond. Nooremad õpilased saavutasid tubli neljanda koha, vanema vanuseklassi võistkond võitis esikoha.
Ron-Andro Selter tuli vabavõitluses Balti meistriks
23. aprillil toimusid Leedus Balti lahtised meistrivõistlused vabavõitluses, kus osalesid ka meie kooli õpilased. Fantastilise tulemuse tegi Ron-Andro Selter (9.b), kes sai kolme matšivõiduga Balti meistriks. Väga tubli oli ka Taisto Teivil Kängsepp (7.b), kes võitis pronksmedali. 
Akordioniduo andis meeleoluka kontserdi
5. mail toimus Karlova kooli aulas Pille Lille Muusikute Fondi kevadkontsert. 6.-7. klasside õpilastele suunatud kontserdil esines akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon, kavas oli Valgre, Pärt, Piazzolla jt.
Karin Pärtelpoeg saavutas TÜ teaduskooli bioloogiaviktoriinil suurepärase II koha
Aprillikuu jooksul osalesid 6.–9. klassi loodushuvilised õpilased bioloogiavõistlusel „Siniroheline maa“. Kolme nädala vältel lahendasid tublid loodusetundjad erinevaid ülesandeid, mille seas oli nii taime- ja loomariiki kui ka inimest ja teda ümbritsevat maailma puudutavaid küsimusi. Meie kooli 9.a klassi õpilane Karin Pärtelpoeg saavutas võistlusel suurepärase II koha.
Õpilased käisid Emajõel õpperetkel
Aprillikuu viimasel koolinädalal käisid 2.a ja 2.b klass lodjaga Emajõel sõitmas. Õpperetk “Kuidas elad, Emajõgi?” algas ja lõppes Emajõe Lodjakojas.
Mia Marta Müürsepp saavutas õigekirjaolümpiaadil II koha
Aprillis toimus Tartu linna ja maakonna 4.-12. klasside õigekirjaolümpiaad. Meie kooli edukaim oli 6.b klassi õpilane Mia Marta Müürsepp (õp Liivi Paumets), kes saavutas suurepärase II koha. Oma vanuserühmas jõudsid esikümnesse veel järgmised õpilased: 8. koht Nataly Paap (6.b kl, õp Liivi Paumets); 9. koht Rando Soodla (9.b kl, õp Katrin Raidma); 10. koht Elo Mai Lepp (9.a kl, õp Eve Roomere).
Ilmus ajalehe Postipoiss kevadnumber
Õpilasesinduse kommunikatsioonitoimkonna usinad liikmed andsid välja ajalehe Postipoiss kevadnumbri.
Lapsed kohtusid kirjanik Indrek Koffiga
12. aprillil käisid Karlova kooli 1.c, 2.b ja 2.c klass Tartu Linnaraamatukogus kohtumas kirjanik Indrek Koffiga.
Konkursilt „Parim noor instrumentalist 2022“ suurepärane II koht
Aprillis toimus Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss „Parim noor instrumentalist 2022“, kus said end proovile panna akordioni-, kitarri-, keelpilli-, kandle- ja löökpilliõpilased. Meie kooli 6.b klassi õpilane Margaret Astover saavutas kandleõpilaste vabariiklikus voorus oma vanuserühmas väga tubli II koha.
Karlova kool tähistab 147. aastapäeva
11.-15. aprillil on Tartu Karlova Koolis sünnipäevanädal, mil tähistatakse kooli 147. aastapäeva. Nädal algas aktuse ja pidukringli söömisega ning lõpeb traditsioonilise kevadkontserdiga, mis toimub 14. aprillil algusega kell 18.00 Vanemuise kontserdimajas.
Kooli ümbruses piiratakse kahel nädalal autoliiklust
Tartu linn koos Karlova kooli ja Liikuma kutsuva kooli võrgustikuga korraldab 11.-22.04 turvalise kooliümbruse pilootprojekti. Projekti käigus kujundatakse ajutiselt ümber Tartu Karlova kooli ümbrus ja muudetakse Lina tänav autovabaks, et koolitee oleks laste jaoks turvalisem ja atraktiivsem.
Sigrid Vinni edukas olümpiaadiaasta
Emakeeleolümpiaadi „Suuline keel kõnes ja kirjas“ vabariiklikus lõppvoorus saavutas 8.a klassi õpilane Sigrid Vinn kõrge 6. koha. Võtjad kuulutati välja Tartu Ülikoolis toimunud aktusel. Sigrid pääses lõppvooru Tartu piirkonnavooru võtjana. Sigrid on meie multitalent, kes sellel õppeaastal on edukalt osalenud veel loodusteaduste, matemaatika-, ajaloo-, bioloogia-, geograafia- ja keemiaolümpiaadi piirkonnavoorudes.
Toimub fotokonkurss KIRJU MIRJU
Karlova kooli traditsiooniline fotokonkurss tuleb taas ja sel aastal on teemaks KIRJU MIRJU. Konkursist võivad osa võtta TKK õpilased ja õpetajad ning Karlova kooli sõbrad (vilistlased, lapsevanemad, endised õpetajad jne). Iga osavõtja võib esitada kuni 10 (sõbrad 5) täielikult enda tehtud tööd. Fotod tuleb esitada 5. maiks faili(de)na, mõõtmete suhtes piiranguid ei ole
Meie õpilased olid 3x3 korvpallis tublid
30. märtsil toimusid Kõrvekülas Tartu linna ja maakonna koolidevahelised 3x3 korvpallivõistlused. Karlova kool oli sel korral esindatud viie võistkonnaga. Kõige paremini läks meil 1.-5. kl vanusegrupis, kus nii poisid kui ka tüdrukud saavutasid tubli III koha.
Tartu Poistekoor nimetas Undel Koka koori audirigendiks
Tiitel, aukiri ning audirigendi meene anti üle mõned päevad enne Undel Koka 75. juubelit 24. veebruaril Eesti Rahva Muuseumis toimunud pidulikul vabariigi aastapäeva kontserdil “Maailm heliseb”.
Vabariiklikult käsipallivõistluselt suurepärane II koht
Neljapäeval, 24. märtsil toimusid Põlvas Eesti Koolispordi Liidu poolt korraldatavad koolidevahelised käsipallivõistlused 1.-3. klassi õpilastele. Karlova kooli võistkond saavutas seal suurepärase II koha.
Õpilased sattusid teatri asemel muuseumisse
22. märtsil pidi 2.a klass minema Rakvere teatrisse, kuid kohapeal selgus, et etendus jääb näitleja haigestumise tõttu ära. Ootamatule olukorrale leiti kiire lahendus: põnev päev veedeti hoopis Eesti Politseimuuseumis.
2.a õppis mõõtühikuid AHHAA keskuses
21. märtsil osales 2.a klass AHHAA keskuses mõõtmise õppepäeval. Lapsed õppisid tundma mõõtühikuid, said erinevate meetodite abil mõõta ning hiljem oma mõõtmisteadmisi töötoas proovile panna.
Suurepärased uudised võimlemisklubilt Rütmika
Liisbet Sorge saavutas 11.-13. märtsil Tallinnas toimunud maailmakarikaetapil VK Rütmika meistriklassi rühma Siidisabade koosseisus III koha. 13. märtsil leidis Tallinnas aset ka Eesti suurim võimlemisfestival Gymnafest, kus saavutati üldvõit, ning lisaks toimus sel päeval ka Eesti Võimlemisliidu tänuüritus, kus tunnustati 2021. aasta parimaid - VK Rütmika Siidisabad valiti aasta parimaks noorvõistkonnaks. 
Õpilased külastasid ettevõtet Reklaamitsehh
8.b ja 8.c klassi õpilased külastada ettevõtet Reklaamitsehh, mis tegeleb välireklaamide ja siltide tegemisega. Õppekäigul said õpilased lühiülevaate erinevate ettevõtete logodest ja nende ajaloost ning sellest, kuidas erinevad reklaamisildid valmivad. Lisaks teooriale oli ka praktiline osa, kus igaüks sai ise proovida oma osavust ning mälestuseks enda nimesildi meisterdada. Külastus sai võimalikuks tänu 8.b klassi lapsevanemale Uno Viitkarile.
Meie 3. klassi õpilased olid käsipallivõistlustel võidukad
Reedel, 11. märtsil toimusid Tartu linna ja maakonna koolidevahelised käsipallivõistlused 1.-3. klassi õpilastele. Karlova kool oli esindatud kahe võistkonnaga. Meie I võistkond alistas kõik vastased ning võitis I koha. II võistkond saavutas III koha.
Karlova kooli algklassid käisid suusatamas
Meie õpilased käisid kahel päeval (9.-10. märtsil) Tähtveres suusatamas. Suusatund viidi läbi koostöös Limpa suusakooliga. Tund ise oli 60 minutit pikk ning õpilastele andis õpetussõnu suusainstruktor. Ilm oli päikesepaisteline ning seda oli ka suusarada. Eriline kiitus õpetajatele, kes koos õpilastega panid suusad alla ning nautisid klassiga ühiselt liikumist.
2.b klass valmistas näitusele seemnetega kaetud Eesti kaardi
Tartu Ülikooli botaanikaaias avati lasteaia- ja koolilaste abiga valminud näitus “Pilguheit SEEMNETE salailma”. Näitusel on ka meie kooli 2.b klassi ühistööna valminud Eesti kaart, kus 15 maakonda on kaetud erinevate seemnetega. Näitus on avatud 6. märtsini.
Võtsime osa algatusest “Tööle kaasa!”
21. veebruaril avasid Eesti ettevõtted oma uksed töötajate lastele, et neil oleks võimalus vanemate töö ja töökeskkonnaga lähemalt tutvuda. Tegemist oli Eesti Kaubandus-Tööstuskoja algatusega, mis oli suunatud eelkõige põhikooli õpilastele.
Karlova kooli uue õppehoone ehitus algab märtsikuus
Karlova kooli uueks õppehooneks rekonstrueeritakse Tartu ülikoolile kuulunud Salme 1a õppehoone. Uues õppehoones hakkavad õppima 7.-9. klasside õpilased. Ruume saab kasutada ka Tartu I muusikakool.
Tulge Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud kontserdile “Maailm heliseb”
24. veebruaril kl 16 musitseerivad Eesti Rahva Muuseumis Tartu Poistekoor, neidudekoor Kurekell, Hobikoor, kammerkoor A. Le Coq, Tartu I Muusikakooli sümfoniettorkester, folklooriklubi Maatasa, solistid ning bänd. Kontserdil dirigeerivad Vilve Maide, Annelii Traks, Ragne Lind, Jana Käär, Heidi Ots, Kaido Otsing, Sander Tamm.
Loviise Mäesalu esines TV7 saate "Laulumaa" finaalkontserdil
Karlova kooli 3.a klassi õpilane Loviise Mäesalu esines edukalt TV7 saate "Laulumaa" finaalkontserdil. Žürii valis eelvoorust televooru 60 last, kellest 12 pääsesid finaali, nende hulgas ka Loviise.
Õpetaja Tiia Puhvel pälvis koostööpreemia
Laupäeval, 5. veebruaril kuulutas Eesti Kooriühing Estonia kontserdisaalis välja koori- ja puhkpillimuusika aastapreemiate saajad. Koostööpreemia 2021 pälvis Tiia Puhvel – hääleseadja, soolo- ja ansamblilaulu õpetaja, koolitaja vokaal- ja kõnetehnika alal. Õpetaja Tiia Puhveli juures hinnati tema pikaajalist ja tulemuslikku tööd soololauluõpetajana Tartu Karlova Koolis, tööd hääleseadjana erinevate kooride juures ning vokaal- ja kõnetehnika koolitajana.
Maalilised maailmad 2.a klassi kunstitundides
Hiljuti toimusid 2.a klassi kunstitunnid koolimajast väljas Tartu Kunstimuuseumis, kus külastati Vano Allsalu näitust “Maailm peas”. Pärast näituse külastamist oli ka lastel võimalus paberite ja värvide abil oma meeleolu ja tunded pildile saada.
Karlova solistide edu valmistab rõõmu
28.-29.01 toimus Saaremaal Kuressaares järjekordne Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2022, kus meie kooli 9.b kl õpilane Marian Pärn saavutas 7.-9. kl vanusegrupis esikoha Kärt Antoni lauluga „Vaid iseendale”. 30.01 olid võistlustules teisedki meie lauljad. Telekonkursi „Tähtede lava” poolfinaalis osalesid 8.a õpilased Annabret Albert ja Marie Johanna Piirimees. Finaali nad küll ei pääsenud, aga pääs televooru on ju omaette võiduks!
Rõõmustav uudis olümpiateemaliselt joonistusvõistluselt
Detsembrikuus kuulutas Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum välja joonistusvõistluse "Mina taliolümpial 2030!", milles kutsus 6-16-aasaseid lapsi joonistama uuest olümpiaalast, mis võiks olla 2030. aastal maailma suurimal talispordipeol. Meie kooli 3.b klassi õpilase Holger Soome töö osutus oma vanusegrupi rahvahääletuse tulemusena auhinnalise teise koha vääriliseks.
Perekond Sorge - Tartu ja Tartumaa 2021. aasta kõige sportlikum perekond
27. jaanuaril toimus Eesti Rahva Muuseumis Tartu ja Tartumaa 2021. spordiaasta tänuüritus, kus eelmise aasta kõige sportlikumaks perekonnaks valiti perekond Sorge. Kõige sportlikum perekond sai ühes selle tunnustusega ka Tartu Kultuurkapitali Neinar Seli Sihtkapitali stipendiumi. Heiki Sorge on Tartu Karlova Kooli kehalise kasvatuse õpetaja ja tunnustatud sulgpallitreener, tema lapsed Liisbet ja Kaspar õpivad samuti Karlova koolis.
Klassid aitasid jõuluvanal kinke päästa
Detsembrikuu lõpus ja jaanuari alguses avanes kõikide klasside esindustel võimalus jõuluvanale appi minna. Nimelt oli jõuluvanal heade laste nimekiri kasti luku taha sattunud ja kood ununenud. Jõuluvana aitamiseks pidid õpilased etteantud aja jooksul lahendama erinevaid nuputamisülesandeid, millede vastused seejärel luku koodiks kokku panema ja proovima kasti lahti saada.
4.b klassil oli meeldejääv külaskäik Vanemuise teatri väikesesse majja
14. jaanuaril külastas 4.b klass Vanemuise teatri väikest maja. Õpilastel oli võimalus näha lavastuse proovi, mitmeid näitlejaid, lavastajat, kunstnikku ja lavameistreid. Lisaks veel rekvisiitide ja dekoratsioonide ladu.
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt