TARTU KARLOVA KOOL
EST

Wirkhausile pühendatud konkursilt saabusid suurepärased uudised

15.-17. oktoobril toimus Tartu Valla Muusikakoolis David Otto Wirkhausile pühendatud noorte puhkpilli- ja löökpillimängijate konkurss, millest võtsid osa ka meie kooli noored flöödimängijad.

4.a klassi õpilane Eliisa Suburg tegi suurepärase esituse ja saavutas I vanuserühmas 1. koha ja Grand Prix. Grand Prix auhinnaks oli kvaliteetne Trevor James hõbehuulikuga flööt.

Eiisa Suburg õpib flöödi mängimist Tartu I Muusikakoolis õpetaja Oksana Iljašenko juures, kontsertmeistriks on Karmen Pae. Lisaks sellele on ta sellest õppeaastast ka tulevikumuusikute programmi õpilane Heino Elleri muusikakoolis õpetaja Heili Mägi juhendamisel.

Eliisa lõppkontserdi esinemist saab näha siin.

6.a klassi õpilane Grete Gabriela Gomez, kes õpib ka H. Elleri nimelises Muusikakoolis flööti, võistles II vanuserühmas ning saavutas samuti I koha.  Grete Gabriela õpetaja on Anneli Kuusk, kontsertmeistriks Külliki Seepter.

Ariella Sidharthan 6. a klassist saavutas konkursil väga tubli III koha. Ariella õpib flööti Tartu II Muusikakoolis, kus tema õpetajaks on Karina Vološina ning kontsertmeistriks Kaja Bleive.

 

Palju õnne!


 
Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt