TARTU KARLOVA KOOL
EST
galeriisse
Aula
Kassiaabits

Mälumänguvõistlusel võtsid mõõtu ka nooremad õpilased

Kui nädal varem toimus mälumänguvõistlus "Paras Pähkel 2021" 8.-9. klassidele, siis maikuu viimasel päeval said end proovile panna ka nooremad õpilased.

2.-3. klassi vanusegrupis oli kokku 12 võistkonda ning 38 punktiga tuli ülivõimsaks võitjaks 3.d klassi võistkond, kuhu kuulusid Markus Mõttus, Anete Põldoja, Martin Korela ja Jette Kaseväli. 30 punktiga sai II koha 2.b klassi võistkond "Vennad" koosseisus Holger Soome, Lennar Piir, Karlis Kübar, Raiken Kallas. III ja IV koht läksid jagamisele: võrdselt 28 punkti said 2.a klassi võistkond (Ida Siegl, Mirtel Uibo, Lysandra Hainsalu ja Artur Talts) ja 3.a klassi võistkond (Ingmar Klaus, Otto Kaldoja, Kaarel Floren ja Roland Saare).

Kõige rohkem oli võistkondi 4.-5. klassi vanusegrupis, kus üksteisega oli mõõtu võtmas 15 võistkonda. Selles vanuseklassis oli võistlus ka kõige tasavägisem. I koha saavutas 30 punktiga 5.b klassi võistkond "Neli ubinat" koosseisus Laura Vares, Triinu Õun, Mia Marta Müürsepp ja Liisa Pae. Teine koht läks 28 punktiga 5.a klassi võistkonnale "The Chosen Ones" koosseisuga Indrek Kannel, Heli Floren, Liise Pau ja Tõnu Vaher. 27 punktiga saavutas kolmanda koha 5.a klassi võistkond "Sääsupirnikad" koosseisus Ralf Popman, Emma Elise Neier, Alarik Paas ja Oskar Terasmaa.

6.-7. klasside arvestuses oli kõige nupukam 20 punktiga 7.b klassi võistkond "Võililled" koosseisus Marii Elis Jürisoo, Klaudia Sikk, Romi Electra Tamm ja Susanna Soraia Oidekivi. II koht läks 16 punktiga 7.b klassi võistkonnale "Normalnõie Maltšiki" koosseisus Kuno Viitkar, Karl Pärn, Hans Kristjan Allabert ja Markus Höövel. Kolmanda koha sai 6.c klassi võistkond "Lahedad eided ja papi tänava nurga tagant" koosseisus Tom Tristan Roon, Hanna Jõgi, Sandra Sisask, Liisa Jette Põdersoo.

Võistluse viisid läbi ja küsimused mõtlesid välja õpetajad Merit Harju, Kaari Liiva, Romet Piller ja Raido Rebane. 

Palju õnne võitjatele!

Raido Rebane, korraldaja

 

Teated

märts-apr
01-31
Lapsevanema käsiraamat

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt